MENU

YUVAM GÜVENDE

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

YUVAM GÜVENDE DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ

yuvam-guvende

Elektrik Probleminiz mi var?
CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında evinizde doğabilecek elektrik problemlerini olay başı 150 USD tutarına kadar; yılda 3 kez, yol ve işçilik masrafları dahil edilerek ücretsiz karşılar.

Başına bir kaza mı geldi?
Yaşamın beklenmedik olayları karşısında müşterilerinin yanında olmayı hedefleyen CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında abonenin kazaen vefatı ve kazaen sakatlığı durumunda, 1 yıl boyunca aylık 500 TL’ye kadar elektrik faturaları, su doğalgaz ve telefon faturalarını ücretsiz olarak karşılar.

Ambulansa ihtiyacınız mı var?
CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında aboneye en yakın hastaneye yılda 3 kez olmak üzere ücretsiz ambulansla nakil hizmeti verir.

Anahtarınız mı kayboldu?
CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında anahtar kaybı ve unutulması durumunda olay başı 150 USD tutarına kadar; yılda 3 kez, yol ve işçilik masrafları dahil olmak üzere ücretsiz olarak karşılar.

Camınız mı kırıldı?
CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında evinizdeki cam tahriba tı durumunda olay başı 150 USD tutarına kadar, yılda 3 kez, yol ve işçilik masrafları dahil olmak üzere ücretsiz karşılar.

Evinizi su mu bastı?
CLK Uludağ Elektrik Yuvam Güvende sigortası kapsamında dahili su tesisatının patlaması veya arızası nedeniyle çözüm gerektiren problemlerde; olay başı 150 USD tutarına kadar, yılda 3 kez yol ve işçilik masrafları dahil edilerek ücretsiz olarak karşılar.

* CLK Uludağ Elektrik müşterilerine özel olarak sunulan Yuvam Güvende Kart’ın asistans şartları ve kullanım bilgileri yukarıda belirtildiği gibidir.

** Kart sahibinin faydalanabileceği hizmetler, sadece faturanın kayıtlı olduğu adres için geçerlidir.

DETAYLARI İNDİRİNİZ

Hemen başvurmak ve Yuvan Güvende avantajlar dünyasından faydalanmak için lütfen
FORMU DOLDURUNUZ