MENU

İNDİRİMLİ ELEKTRİK

İndirimli Elektrik Enerjisi Satışı

Tüketiminize ve İhtiyaçlarınıza Özel Olarak Hazırlanacak
“İndirimli Fiyat Opsiyonlarımızı” değerlendiriniz !

ELEKTRİK FİYATLARI DÜŞÜYOR !

Yıllık elektrik tüketiminiz 2400 kWh’in üzerinde ise ( Aylık faturanız 81 TL üzerinde )ise, Serbest Tüketici statüsünde elektriğinizi CLK Uludağ Elektrik'ten indirimli olarak temin edebilirsiniz.

Bu indirimden faydalanabilmek için aboneliğin kendi adınıza olması gerekmektedir. Başkasının adına olan elektrik aboneliğini kullanıyor olmanız halinde ise bu indirimden faydalanmanız mümkün olmayacaktır. CLK Uludağ Elektrik ile hesaplı tarifeye geçtiğinizde mevcut tesisat bağlantısı, trafo ve teknik açıdan herhangi bir değişiklik yapılması gerekmemektedir. Kalitede değişiklik olmayacağı gibi mevcut durumda verilmekte olan bakım ve arıza gibi elektrik dağıtım hizmetleri Yetkili Dağıtım Şirketi tarafından aynı şekilde sunulmaya devam edecektir. Faturalandırma ve sayaç okuma hizmetleri her zamanki gibi Yetkili Dağıtım Şirketi personeli tarafından yapılacaktır

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK AVANTAJLARI!

SATIŞ TÜKETİM

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

KAYIT DÖNEMLERİ

Dağıtım şirketinden elektrik tedariğinizi sağlıyorsanız, CLK Uludağ müşterisi olabilmeniz için ilgili kayıt dönemlerinde gerekli evrakları bize iletmeniz gerekmektedir. Dağıtım şirketinden elektrik temin eden Serbest Tüketicilerin kayıt işlemleri Piyasa Mali Uzmanlaştırma Merkezi (PMUM) tarafından yapılmaktadır. Eğer özel bir enerji tedarikçisinden elektrik temin ediyorsanız, tedarikçinizi değiştirmek için her ayın 9’una kadar başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Görevli Tedarik Şirketi ve Özel Enerji Şirketinden Elektrik Temin Eden Serbest Tüketiciler

Son Başvuru Tarihi Onay Tarihi Dönem Başlangıç Tarihi
Her ayın 5'i Her ayın 19'u Başvuru sonrası ilk ayın 1'i